Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Kabler

Forsiden / Kommunikation / Kabler
Viser 1-60 af 38172 produkter
OEM Adapter SCART to 3x RCA OEM
Varenr.: ADSCART3xRCA
Type: Adapter  -  Konnektor 1: SCART  -  Konnektor 2: 3 x RCA
DELOCK - Serial ATA cable - Serial ATA 150/300 - 7
Varenr.: 82464
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA II  -  Konnektor 2: SATA II
På lager
DELOCK SATA-Kabel SATA -> SATA St/St 0,20m Metall
Varenr.: 82476
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA  -  Konnektor 2: SATA
På lager
SANDBERG USB A-B han 1,8 m
Varenr.: 501-36
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
Varenr.: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
Varenr.: SSTP60015Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M ORANGE PVC
Varenr.: UTP5003O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
GOOBAY Audio splitterkabel 1xRCA jack-2 xRCA plugs
Varenr.: 50008
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 2 x RCA  -  Konnektor 2: RCA
På lager
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
Forventes på lager 22-01-2021
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
Varenr.: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
Varenr.: B-FTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC
Varenr.: B-FTP60025P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP5005Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Varenr.: B-FTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
Forventes på lager 01-02-2021
MICROCONNECT SATA Cable 0,30cm
Varenr.: SAT15003
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA 7-pin  -  Konnektor 2: SATA 7-pin
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: SC/UPC
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
Varenr.: V-UTP602PI-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC
Varenr.: UTP5003P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
Forventes på lager 13-03-2021
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
AKASA 4-PIN PWN EXTENSION CABLE 0.3M
Varenr.: AK-CBFA01-30
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: 4-pin PWM  -  Konnektor 2: 4-pin PWM
På lager
ALINE Antennekabel med ferritfilter, hvid, 1,5 m
Varenr.: 5810015
Type: Antenne  -  Konnektor 1: Coax  -  Konnektor 2: Coax
På lager
ALINE Antennekabel, RG59, F-han/coax hun, hvid, 5 m
Varenr.: 5815050
Type: Antenne  -  Konnektor 1: Coax  -  Konnektor 2: F-type
På lager
ALINE Audio kabel, 3,5 mm st. jack han/hun, 2 m
Varenr.: 5612020
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
På lager
ALINE Scart kabel, han/han, 2 m
Varenr.: 5623020
Type: SCART  -  Konnektor 1: SCART (21-pin)  -  Konnektor 2: SCART (21-pin)
ALINE USB2 Y-powerkabel, 2xA-han/USB mini 5 pol han, 0,6 m
Varenr.: 5110006
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: 2 x VGA (D-Sub)
På lager
Viser 1-60 af 38172 produkter
...